Paykwik Kart Fiyatları

Paykwik Kart  Fiyatları Ve Satışı

Günümüzde artık para taşıma adeti yavaş yavaş ortadan kalkıyor diyebiliriz. Artık herkes tarafından Kredi Kartları Hesap Kartları yada Sanal Kartlar tercih ediliyor. Bu da Bu tür kartların artmasına sebep oluyor. Peki Sanal Kart dan kastımız nedir ? Öncelikle ön  yüklemeli olarak tanımlanır , yükle kullan mantığı ile çalışır euro kuruna göre hesaplanır internet alış verişlerinde kullanılır.  Paykwik Kart Satışları son zamanlarda arttı kullanıcılar artık Paykwik Karta yöneldi. Nedeni apaçık ortada Paykwik Kart oldukça güvenli ve hiç bir kişisel bilgi gerektirmiyor.

Paykwik kart fiyatları için bizlere canlı destekten yazabilirsiniz . Paykwik 14 haneli numaradan oluşmaktadır , internet üzerinden herhangi bir ödeme yaparken yanlızca size özel tanımlanmış olan 14 haneli numarayı girerek ödeme yapabiliyorsunuz.

Paykwik Kart Fiyatları Paykwik Nerelerde Kullanılır

paykasa kart fiyatları
paykwik kart fiyatları

Paykwik Kart hemen hemen her alanda yerini almış diyebiliriz günümüzde online alış veriş artması sebebi ile Sanal Kart ve Kredi Kartı kullanımı da bir hayli arttı . Bunun üzerine kullanıcılar daha çok Paykwik Paykasa kartı tercih etmeye başladı sebebi ise daha güvenli ve hiç bir kişisel bilgi içermemesi. Sanal Kart  ve diğer adıylada E pin kart olarak bilinen Paykwik genel anlamda daha çok tercih edilen alanı online oyunlar üzerinde kullanılmasıdır. Artık gün geçtikçe her alanda tercih edilmeye başladı daha çok yurt dışı alışverişlerinde kullanılıyor , nedeni ise Kredi Kartlarının Kullanımına kapalı olduğu ülkelerde kullanıcıları işini ciddi derecede kolaylaştırıyor. Paykwik kart ‘ ın en sevilen özelliği yükleme yaparak kullanılmasıdır . Ne kadar yüklerseniz o kadar kullanım yapabilirsiniz ay sonu süpriz ödemelerle ve kart aidatlarıyla faizlerle karşılaşmazsınız.

Paykwik Kart Fiyatları Paykwik Ne Zaman Çıktı

Paykwik Kart Ne zaman Çıktı sorusuna en düzgün cevap olarak aslında 2000 li yıllarda internetinde hızla ilerlemesi sayesinde çıkışını yaptı diyebiliriz. Fakat bu yıllarda pek yaygınmıydı derseniz hayır kesinlikle yaygın değildi henüz ülkemizde de o kadar yaygın değil İngiltere , Fransa , Almanya , Amerika gibi ülkelerde zamanla yaygınlaşmaya başlayan Paykwik Kart Fiyatları    yavaş yavaş ülkemizde de kullanıma açıldı. Kullanıcılar artık cep telefonu , tablet , laptop üzerinden mobil ödeme kart ile işlemlerini kolaylıkla yapabiliyorlar.

Paykwik Kart Fiyatları Nerede Uygun

Paykwik Kart genel olarak yurt dışında daha çok yaygın hatta gelişmiş ülkelerde herkes tarafından tercih edilenler arasında diyebiliriz. Ülkemizde henüz herkes tarafından bilinmesede kullanım açısından kolaylık olduğunu öğrenince herkesi ilgi odağı olacağı kesin ! Kullananlar iyi bilir ki Bu sanal kartta dert tasa yok hiç bir şekilde baş ağrıtmaz ve tamamen yasaldır. Paykwik Kart Fiyatları  konusunda tereddütleriniz olabilir aklınıza gelen tüm soruları bizi arayarak veya whatsapp üzerinden sorup hızlıca cevap alabilirsiniz.

Paykwik Kart Fiyatları Alım  Satım

Evet Sanal Kartınızı aldınız ve içerisine bir miktar yükleme yaptınız bir süre kullandınız ve nakite sıkıştınız paykwik bozum sağlayabilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden bizlere whatsapp canlı destek hattından ulaşarak işleminizi hızlıca yapabilirsiniz. Peki alım ve bozdurma arasında ne gibi fark olabilir derseniz eğer fazla bir fark olmayacağını ve günlük euro kuruna göre hareket edileceğini bildiririz.

Paykwik Kart Fiyatları Güvenilir mi ?

Paykwik kart kredi kartından bile güvenilirdir taki en güvenilir paykwik  satıcısını bulana dek Paykwik satıcısı neden önemlidir ? Her paykwik satıcılatına güvenilmez paranızı alıp yükleme yapmazlar fakat biz burda tamamen müşteri odaklı ve canlı destek ve arama ile çalışıyoruz hiç bir kuşkunuz olmasınki 2015 yılından bu yana müşteri kitlemiz bir hayli arttı güven en önemli faktörümüzdür.Kartın adı güvenli alışveriş fakat yükleme yaparken güven olmaması çok üzücü bir durumdur bizler müşterilerimize güven aşılamayı onların tereddütsüz yükleme yapmaları ve bizleri yakın çevrelerine tavsiye etmeleri bizleri oldukça mutlu edip gururlandırıyor.

Paykwik Kart Nereden Alınır

Paykwik Kart fiyatları  en iyi Fiyatlar ile Paykasaco.com adresinden sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Güvenilir ve uygun fiyat. Nasıl mı ? Biz Paykwik satışlarını tamamen müşteri odaklı yapmaktayız küçük kar marjı ile büyük yol kat ettik en iyi fiyatı sunup devamlılık arz ettik. Anında yükleme yaparak hız konusunda bir hayli çığ açtık diyebiliriz.

Paykwik Kart Satışına Ne Zaman Başladık ?

Paykwik Kart satışını 2015 yılından bu yana yapmaktayız . Yıllar önce bir arkadaşımız oynadığı oyunda can almak istemiş burada Paykwik Kartın daha ne olduğunu dahi bilmiyormuş tabi sağa sola sorduktan sonra Paykwik kart  satın almaya karar vermiş bu esnada satın alacağı yeri bulmuş ödemeyi yapmış fakat kartına ulaşamamış anlayacağınız dolandırıcılara denk gelmiş. Ardından bu konu ile ilgili bir araştırma yaptıktan sonra neden kendimiz güvenilir bir sistem kurup bu işi yapmayalım diye düşünmüş tabi arkadaş bize ulaştık oturduk , konuşup istişare ettik  Paykwik kart  satış sitesi açmaya karar verdik 2015 yılında farklı bir isimle bu işe başladık.  İlk etapta insanlara güven aşılamak zordur fakat biz bu başardık diye düşünüyoruz güvenmek ve güvenilmek o kadar güzel’ki  bazen çalışmayı parayı pulu bile unutturuyor , herkese keyifli alışverişler ..

Paykwik Kart fiyatları Nasıl Belirlenir

Paykwik kart fiyatları güncel kurlar üzerinden hesaplanmaktadır. Bu da fiyatın euro kuruna göre değişiklik göstermektedir örnek vermek gerekirse şuan ki euro kuruna göre 10 euro paykwik satın aldığınızda komisyonu ile 80₺ tutarında bir para ödemeniz gerekecektir. Tabi bu fiyatlar paykwik alım tutarını artırdıkça ödemeleriniz düşecektir. Şuanki kura göre 1000 paykwik euro alırsanız ödeyeceğiniz miktar 6750₺ olacaktır. Paykwik kart fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için canlı destekten bizlere ulaşabilirsiniz.

Paykwik Kart Fiyatları Güncel Liste

PayKwik Güncel Fiyatlar

 • 10€ 80TL
 • 15€ 110TL
 • 20€ 145TL
 • 25€ 180TL
 • 30€ 220TL
 • 40€ 290TL
 • 50€ 360TL
 • 60€ 430TL
 • 70€ 500TL
 • 80€ 570TL
 • 90€ 630TL
 • 100€ 700TL
 • 150€ 1050TL
 • 200€ 1390TL
 • 250€ 1730TL
 • 500€ 3430TL
 • 1000€ 6750TL
Paykwik Fiyatları İçin Tıklayın
admin Paykwik
admin

WhatsApp chat